Технопрод
Офіційні поставки штучних оболонок NALO в Україну
для клієнтів особистий кабінет
зателефонуйте нам
+38 044 227 18 27
+38 067 623 21 18
+38 067 547 89 79

Текстильні ковбасні оболонки

ТРАДИЦІЯ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ: ТЕКСТИЛЬНА ОБОЛОНКА

Спочатку текстильні оболонки для ковбасних виробів із лляної тканини були тимчасовим рішенням. Але пізніше текстильна оболонка з бавовняної чи віскозної тканини стала важливим сегментом продукції, завдяки якому ковбасні вироби можна оформити абсолютно індивідуальним чином. На сьогоднішній день компанія Kalle входит до числа найбільших виробників цієї продукції.

У п’ятидесятих роках минулого століття невеликі підприємства у районі міста Оснабрюк почали виробляти текстильні оболонки у промислових масштабах і згодом подарували світу різноманітний асортимент кольорів, форм і упаковок. Підприємства Oskuda і Texda, які виникли в той час, з 2000 і 2002 років відповідно входять до групи підприємств Kalle як завод «Oskutex».

ОБОЛОНКА ДЛЯ КОВБАСНИХ ВИРОБІВ, ЯКА ПРАКТИЧНО НЕ ОБМЕЖУЄ ПОЛІТ ФАНТАЗІЇ ...

Текстильні оболонки від Kalle з бавовняної або віскозної тканини не екструдуются, а нарізаються з текстильного полотна, а потім зшиваються. Таким чином, матеріал ідеально підходить для того, щоб розробляти з нього абсолютно індивідуальні форми. Наприклад, для свят протягом року можна штампувати і шити великодніх зайців, гарбузи і фігурки Санта-Клауса. У компанії Kalle є друкований цех трафаретних машин, де можна переносити мотиви на кожну одиницю з ювелірною точністю, навіть для невеликої кількості примірників.

…І ЯКА ЕКОНОМИТЬ ЧАС

З метою підвищення продуктивності підприємств компанія пропонує прямі або хвилясті текстильні оболонки гофрованої форми. Завдяки цьому шов відкривається дуже легко, майже як блискавка. Крім того, завдяки новітньому бар'єрного шару від Kalle текстильні оболонки також відмінно підходять для варених і варено-копчених ковбас.

ОСОБЛИВИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД СТИМУЛЮЄ ДО ЗДЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

На прилавку самооблуговування ковбаси в текстильній оболонці виглядають особливо апетитно. За їх допомогою можна відмінно показати майстерність ремісника і регіональний стиль, що стимулює до спонтанних покупок. Не в останню чергу завдяки інноваційному підходу текстильна оболонка від Kalle пройшла переможним маршем по багатьом куточках світу і сьогодні займає своє місце нарівні з натуральними, колагеновими і фіброузними оболонками.

Наша продукція