Технопрод
Офіційні поставки штучних оболонок NALO в Україну
для клієнтів особистий кабінет
зателефонуйте нам
+38 044 227 18 27
+38 067 623 21 18
+38 067 547 89 79

Фіброузні ковбасні оболонки

КЛАСИКА: БЕЗШОВНІ ФІБРОУЗНІ ОБОЛОНКИ

У далекому 1929 році компанія "Калле" представила ковбасну оболонку "Нало" як першу реальну альтернативу кишковим оболонкам, отриманих з тварин. Минуло кілька десятиліть, але ці безшовні волокнисті оболонки все ще залишаються основним напрямком в асортименті продукції "Калле". Єдина різниця сьогодні полягає в тому, що саме різноманіття варіацій цього продукту було немислимим у 1929 році.

Оболонки "Нало" виготовляються з целюлози, отриманої з деревини. Цей матеріал обробляють певним чином для створення віскози. Інноваційний прорив "Калле", досягнутий у 1929 році, полягав у тому, щоб пропустити рідку віскозу через кільцеву насадку і таким чином створити безшовну трубку. Сама назва продукту, Nalo, є скороченням німецького слова “nahtlos”, що означає безшовний.

Оболонки "Нало" зазвичай зміцнюються за рахунок додавання спеціального волокнистого паперу, аналогічного тому, що використовується в чайних пакетиках і кавових пакетиках. Готовий продукт називають «фіброузною оболонкою», в дослівному перекладі "волокнистою оболонкою".

І віскоза, і папір виготовляються з поновлюваних природних матеріалів. Тому фіброузні оболонки Nalo є популярним вибором серед еко-свідомих клієнтів і споживачів.

РІЗНОМАЇТТЯ РОЗМІРІВ, ФОРМ І КОЛІРІВ

Лінійка чистих віскозних оболонок Kalle особливо популярна серед традиційних виробників ковбасних виробів завдяки своїй чудовій прозорості та проникності диму. Целюлозні оболонки "Нало" ідеально підходять для сирих і варених ковбас, а також для варених шинок і плавлених сирів.

Саме целюлозні оболонки "Нало" доступні в будь-якому мислимому варіанті: у формі кільця, міхурів або циліндру, і в широкому діапазоні кольорових тонів. До речі, коомпанія Kalle - єдиний у світі виробник целюлозних кільцевих оболонок.

З іншого боку, фіброузні оболонки "Нало" є стандартним пакуванням для твердих сухих ковбас, особливо якщо для нарізки продуктів необхідний точний і стабільний калібр. Наприклад, більшість салямі, що використовуються в піццах по всьому світу, дозрівають у оболонках компанії "Калле". 

Наша продукція